This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

m

Projelerimiz

Sıvı Alüminyumda Çözünen Hidrojen Proses Gazları ve İnklüzyonlarını Kullanan Arıtma Sistemi

Erimiş alüminyumda önemli ölçüde salınabilen tek gaz hidrojendir. Alüminyum sıcaklığı arttıkça, hidrojen miktarı aniden artar. Su buharı, alüminyum alaşımındaki hidrojenin en önemli nedenidir. Alüminyumun ürettiği fırın atmosferi, refrakterdeki nem ve ıslak ham hurda ve eski su buharından oluşan aletler kullanılır, hidrojen kaynağı olarak işlev görür. Projede firmamız, hurda alüminyumun veya ilk el alüminyum üretiminin eritilmesinde kullanılacak gazdan arındırma ünitesinin üretimini gerçekleştirmiştir.

Uçak Bileşenlerinin Üretiminde Kullanılan Otoklav Tasarımı ve Üretimi

Projemizde, 14 metre uzunluğunda ve 4 metre iç çaplı uçak bileşenlerinin üretiminde kullanılan otoklav üretildi.Projemizde, 14 metre uzunluğunda ve 4 metre iç çaplı uçak bileşenlerinin üretiminde kullanılan otoklav üretildi.Projemizde, 14 metre uzunluğunda ve 4 metre iç çaplı uçak bileşenlerinin üretiminde kullanılan otoklav üretildi.

Hava ve Yağ Perdesi Özellikli Tam Otomatik Kütük Döküm Sistemi H2020-NMBP- SPIRE-2019

Projenin konusu, erimiş alüminyumun fırından 5 “(127 mm) – 7” (178 mm) – 9 “(5 mm) çapındaki kütüklere dökülmesi için hava ve yağ perdesi ile tam otomatik bir sistem tasarımı ve prototip üretimi. 228 mm).

H2020 - NMBP - SPIRE - 2019

Üretim endüstrisinde değişken, biyolojik bazlı ve dairesel FEEDstock ile çalışmasına yönelik akıllı bir RETROfitting çerçevesinin uygulanması.