This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

m

Kariyer

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Sistem Teknik, en önemli kaynağımızın İnsan Kaynakları olduğunun bilincindedir; bağlılığımızı en üst düzeyde tutarak çalışanlarımızın ortak değerlere sahip olmasını, yüksek verimlilikte çalışmasını ve katma değer yaratmasını sağlayacak bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda insan kaynakları politikamız;

  • Ekip çalışması için sağlıklı bir ortam oluşturarak takım arkadaşlarımızın memnuniyetini ve verimliliğini en üst düzeyde tutmak
  • Takım arkadaşlarımızın bilgi ve yetkinliklerine göre görevlere atanmalarını sağlamak,
  • Takım arkadaşlarımızın eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, eğitim programları hazırlamak, mesleki ve bireysel yetkinliklerini geliştirmek,
  • Takım arkadaşlarımız için güvenli bir çalışma ortamı yaratmak,
  • Takım arkadaşlarımızda sorumluluk duygusunu teşvik etmek,
  • Açık bir iletişim ortamı sağlamak,
  • Dil, etnik köken, cinsiyet, siyasi görüş, inanç, din, mezhep, yaş, fiziksel engellilik veya benzeri nedenlerden dolayı şirket içinde ayrımcılığa sıfır tolerans.

KARİYER OLANAKLARI

Sistem Teknik’in en büyük önceliği çalışanlarına güvenli, tatmin edici ve verimli bir çalışma ortamı sağlamaktır. Zaman çizelgeleri ile büyük projeler yürüttüğümüzde, burada 150’den fazla kişiden oluşan büyük ve yetkin bir ekip olarak çalışıyoruz. Büyüyen üretim kapasitemize uygun olarak ekibimizi genişletmeye çalışıyoruz.

Takım arkadaşlarımızdan biri olmaya istekliyseniz, açık pozisyonları görmek veya özgeçmişinizi HR.alu@sistemteknik.com adresine gönderebilirsiniz.

STAJ BAŞVURULARI

Sistem Teknik, genç bireylere staj imkanı sunar ve akademik hayatın yanı sıra iş için de önemli bir deneyim kazanmaları için eğitici bir ortam yaratır.

Staj programları boyunca, kursiyerlerimiz kurum içi eğitimlere ve teknik bilgi geliştirme programlarına katılır ve kariyer gelişimlerinde önemli rol oynayacak iş deneyimi kazanırlar.

Staj programı ile genç bireyler, günlük operasyonların yanı sıra büyük ölçekli üretim süreçlerine doğrudan katılma şansı elde ediyorlar.

Staj programına başvurmak için lütfen HR.alu@sistemteknik.com adresine e-posta ile bir özgeçmiş ve neden şirketimizle ve genel olarak sektörle ilgilendiğinizi açıklayan tek sayfalık bir amaç bildirimi gönderiniz.