This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

m

Otoklavlar & Kür Fırınları

SİSTEM TEKNİK

40 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi teknolojilere verdiği önem sayesinde dünyanın en çevre dostu otoklavlar & kür fırınları üretiyor.

Sistem Teknik, fiber ve güçlendirilmiş petek matriks kompozit malzemelerin kürlenmesi için otoklav üretiminde uzmanlaşmıştır. Dünyanın şimdiye kadar üretilmiş en büyük otoklavlarından bazılarını üreterek, termoset ve termoplastik kompozit malzemelerin üretimi için 21 bar ve 450 ° C çalışma değerlerini garanti ediyoruz.

Kompozit Otoklavları

 

Otoklav gövdelerinde kullanılan P 355GH yüksek sıcaklık karbon çeliği AD 2000 Kod standardına göre tasarlanmıştır.

Kürleme Performansı İzleme Sistemi‘ni uygularken, reçinenin sıvı, jel ve sertleşme fazları hem kompozit otoklavlar hem de kürleme fırınları için gerçek zamanlı olarak izlenebilir. Otoklavlar için geliştirdiğimiz patentli yarı eksenel fan tasarımı ile çalışma sırasında ± 1.5 ° C sıcaklık toleransı rahatlıkla sağlanabilmektedir.

Sistem Teknik’in otoklavları BOEING 787, AIRBUS A350, AIRBUS A330, JSF F35, SIKORSKY S-76, MH -60, BOMBARDIER, AGUSTA AW139 ve yerli uydu üretiminde kullanıldığı için sivil ve askeri havacılık ve uzay sektörleri için hayati öneme sahiptir.

Kompozit Kür Fırınları

 

Sistem Teknik, özel müşteri gereksinimleri doğrultusunda en gelişmiş tasarımlar ve analiz araçları ile kompozit kürleme teknolojileri üretir. Kompozit sistemler konusundaki güçlü bilgi birikimimiz, havacılık ve savunma endüstrilerinin kritik kalite ve kalıcılık gereksinimlerini karşılamamızı sağlar. Kompozit kürleme fırınlarımız (CCO’lar) AMS standartlarına uygundur ve müşterilerimiz tarafından belirlenenleri karşılar.

 Termoset ve termoplastik malzemeler için termal kürleme prosesleri, uygun maliyetli bir şekilde CCO’larda gerçekleştirilebilir. Çok bölümlü dikey hava akış sistemleri, mükemmel sıcaklık homojenliği sağlar. Parça bazlı çok noktalı sıcaklık ölçüm sistemi, son teknoloji matematiksel model tabanlı kontrol sistemi ile her bir parçanın sıcaklığının kontrolüne ve düzenlenmesine izin verir. 

Karmaşık kalite raporlama sistemi, üretimle ilgili her ayrıntıyı takip eder ve uyumsuz kalite gereksinimlerini önler. Entegre veri yedekleme sistemine sahip parti ve reçete yönetim sistemleri de kürleme sürecinin her ayrıntısını kontrol etmek için tasarlanmıştır.