This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

m

Alüminyum Pul (Slug) Tav Fırınları

SİSTEM TEKNİK

40 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi teknolojilere verdiği önem sayesinde dünyanın en çevre dostu alüminyum pul (Slug) tav fırınları üretiyor.

Sistem Teknik, Sürekli tip pul (slug) tavlama fırınlarında, pulların alınmasından paketleme sürecine kadar tüm hareketler otomatik olarak gerçekleştirilir. Pullar sürekli olarak 2 ila 6 ton/saat kapasiteyle fırına yüklenirken, sıcaklık homojenliği ± 5 °C aralığında kalır.

SÜREKLİ TİP FIRINLAR

Sürekli tip pul (slug) tavlama fırınlarında, pulların alınmasından paketleme sürecine kadar tüm hareketler otomatik olarak gerçekleştirilir. Pullar sürekli olarak 2 ila 6 ton/saat kapasiteyle fırına yüklenirken, sıcaklık homojenliği ± 5 °C aralığında kalır. Dolaylı gazlı ısıtma kendinden reküperatörlü, brülörlü ve radyant tüplü veya elektrikli ısıtma seçenekleriyle sağlanabilmektedir.

Sürekli tavlama sistemlerimiz, otomatik çalışan ve çok yönlü hareket edebilen yükleme arabalarıyla ve üretim süreciyle ilgili tüm kritik bilgilerin sayısal değerlerini izleyen kullanıcı dostu PLC ve SCADA arayüzleri sayesinde endüstri 4.0 çözümleri uygular.

KAMARA TİPİ FIRINLAR

Sistem Teknik, müşteri talepleri doğrultusunda kamara tipi pul tavlama fırınları tasarlar ve üretir. Fırın kapasitesi 1 ila 10 ton/şarj arasında değişirken sıcaklık homojenliği ± 5 °C aralığındadır. Dolaylı gazlı ısıtma (kendinden reküperatörlü brülörlü ve radyant tüplü) veya elektrikli ısıtma özelliklerine göre tasarımlarımız değişiklik göstermektedir.

Kamara tipi  tavlama sistemlerimiz, otomatik çalışan ve çok yönlü hareket edebilen yükleme arabalarıyla ve üretim süreciyle ilgili tüm kritik bilgilerin sayısal değerlerini izleyen kullanıcı dostu PLC ve SCADA arayüzleri sayesinde endüstri 4.0 çözümleri uygular.