This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

m

Hakkımızda

43 YILLIK TECRÜBE

Son 43 yılda 36 ülkede 1500’den fazla fırın inşa eden Sistem Teknik, küresel ölçekte sektörde lider oldu.

Sistem Teknik 1979 yılında iki ODTÜ mezunu arkadaşın hayaliyle kuruldu. Orhan Obalı ve Mehmet Özdeşlik’in kurduğu Sistem Teknik, bugün alüminyum, diğer hafif metaller ve kompozit malzemelerin işlenmesi için endüstriyel fırınların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.
Yenilikçi tasarımları, etkin mühendislik bilgisi ve sürekli gözlem kabiliyeti ile Sistem Teknik, müşterilerine ISO 9001 kalite standartlarına uygun ileri teknoloji ısıl işlem tesisleri sunmaktadır. En son teknoloji ürünü ürünler ve anahtar teslim çözümler için mühendislik ortağınız olma yolunda ilerleyen Sistem Teknik, her türlü ısıl işlem tesisi ve ekipmanı için tasarım, satış ve satış sonrası teknik hizmetler sunmaktadır. Sistem Teknik, gelişimi ve yeniliği bir işletmenin en önemli unsuru olarak görmektedir.

Yenilikçi tasarımlarımız ve etkin proje yönetimimizle, ergitme ve ısıl işlem tesislerinde dünya alüminyum sektörünün en çok tercih ettiği firma olmayı hedefliyoruz.

Bu vizyonla firmamız:

  • Ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarım ve üretim yapan bir mühendislik ve proje departmanına sahiptir. Tasarım sürecinde mühendislerimiz, üretim başlamadan önce 3B tasarım ve analizle desteklenen yazılımların yanı sıra CFD analizlerini kullanarak olası sorunları ortadan kaldırmayı başarıyor,
  • Her müşteriye özel çözümler sunmak için teknolojik süreçleri özelleştirir,
  • Her yeni proje için aynı coşku ve tutkuyla yeni projeler tasarlar ve geliştirir,
  • Isıtma teknolojilerinde, yalıtım malzemelerinde, tasarımda ve otomasyon sistemlerinde yeni iyileştirmelerle birlikte tüketimi düşürürken verimliliği azaltmaya çalışan tasarımın temel faktörlerini anlayan ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışır.
  • Anahtar teslimi stratejisi ve yatırım çözümleri ile müşterilerini tek bir şirketle kolay ve hızlıca temas etmesini sağlar.
  • Yüksek verimlilik ve enerji tasarruflu ısıl işlem hatları ve döküm evlerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
1500
ISIL İŞLEM TESİSİ
105
MEMNUN MÜŞTERİ
36
FARKLI ÜLKE
250
UZMAN PERSONEL