Vakum Temper Fırını

18 Şubat 2023

Sistem Teknik Sanayi Fırınları olarak Bodycote İstaş ile yaptığımız iş birliği sonucunda çevre dostu, ergonomik ve enerji tasarrufu sağlayan Vakum Temprer Fırını’nın üretimini gerçekleştirdik.

blank

Sistem Teknik 180’den fazla ülkede müşteri ağına sahip; Asya, Avrupa ve Amerika’da faaliyetlerini sürdürmeye devam eden, ısıl işlem, sıcak izostatik pres ve yüzey teknolojileri gibi konularda sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bodycote ile 1979 yılından beri Türk sanayisinde önemli bir yere sahip Istaş Isıl İşlem firmasının ortaklığında Bodycote Istaş firması kuruldu. Istaş ’ın, Bursa lokasyonundaki fabrikası adına, Sistem Teknik Sanayi Fırınları olarak, Vakum Temper Fırını tasarlayarak üretimini gerçekleştirdik.

 

Çevre dostu ve Ergonomik

Eş zamanlı yürütülen yaklaşık 3 aylık proje tasarımı, 3,5 aylık imalat ve 2 haftalık kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra 7 ay içerisinde hazır hale gelen Vakum Temper Fırınımız, enerji tasarrufu sağlayan, çevre dostu, kompakt ve ergonomik bir yapıya sahip. En ince ayrıntısıyla ve özenle yapılan özgün tasarım çalışması, kaliteli imalat aşaması ve detaylı kalite kontrollerle imal edilmiş fırınımızın kısa sürede ısıl işlem sektörü içerisinde farkını göstereceğinden emin olmakla beraber bu iş birliğinden ötürü memnuniyet
de duymaktayız. Bodycote Istaş firmasını şimdiden tebrik ediyor, yeni projelerde görüşmek üzere diyoruz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Amonyak Kırıcılar