Sistem Teknik Olarak Thermprocess Fuarındayız!

27 Ocak 2023

Her dört yılda bir gerçekleşen ve dünyanın farklı ülkelerinden katılımcılarıyla ziyaretçilerini ağırlayan Thermprocess fuarında bu yıl Sistem Teknik olarak bizler de yer almaktayız. 12-16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan organizasyona şirket üst düzey yöneticilerimiz ve satış ekibimiz katılım gösterecektir. Standımız 9. holde ve numarası ise 9A39’dur.

Thermprocess fuarı, ısıl işlem endüstrisi sektörü özelinde düzenlenen özel bir fuardır. Firma olarak yer alacağımız özel fuar, endüstrinin önde gelen isimlerinin ürünlerini ve hizmetlerini sergileyebilmelerine imkan tanımaktadır. Ziyaretçiler ile endüstrinin önemli isimlerini bir araya getiren Thermprocess fuarında yeni nesil teknolojiler, ekipmanlar ve malzemeler gibi konular değerlendirilmektedir.

Dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eden Sistem Teknik olarak sektör açısından önemli olan Thermprocess fuarında yer almaktan mutluluk duymaktayız. Ziyaretiler için özel eğitim programlarının ve seminerlerin düzenleneceği özel fuarda endüstri profesyonellerinin kendilerini geliştirebilecekleri ortamda bulunarak çalışmalarımızı sergilemek ve geliştirmek hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

Thermprocess fuarının temel amaçları arasında ısıl işlem endüstrisinde faaliyet gösteren firmaların endüstri profesyonelleri ile iletişim kurabilmelerini sağlamak yer almaktadır. Aynı zamanda yeni trendleri ve gelişmeleri öğrenmek, endüstri profesyonellerinin eğitimlerini artırmayı hedeflemektedir.

Dört yılda bir gerçekleştirilen Thermprocess fuarı 2015 yılında 30 ayrı ülkeden ortalama 315 katılımcı ve 113 ülkeden 7182 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Her yıl ziyaretçi ve katılımcı sayıları giderek artan bu özel fuarda yer alacak olmaktan büyük gurur duymaktayız.

 

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Amonyak Kırıcılar