Alüminyum Pul (Slug) Tav Fırınları

Sürekli Tip Fırınlar

Sürekli tip pul (slug) tavlama fırınlarında, pulların alınmasından paketleme sürecine kadar tüm hareketler otomatik olarak gerçekleştirilir. Pullar sürekli olarak 2 ila 6 ton/saat kapasiteyle fırına yüklenirken, sıcaklık homojenliği ± 5 °C aralığında kalır. Dolaylı gazlı ısıtma kendinden reküperatörlü, brülörlü ve radyant tüplü veya elektrikli ısıtma seçenekleriyle sağlanabilmektedir.

Sürekli tavlama sistemlerimiz, otomatik çalışan ve çok yönlü hareket edebilen yükleme arabalarıyla ve üretim süreciyle ilgili tüm kritik bilgilerin sayısal değerlerini izleyen kullanıcı dostu PLC ve SCADA arayüzleri sayesinde endüstri 4.0 çözümleri uygular.

Batch Type Furnaces

Sistem Teknik, müşteri talepleri doğrultusunda kamara tipi pul tavlama fırınları tasarlar ve üretir. Fırın kapasitesi 1 ila 10 ton/şarj arasında değişirken sıcaklık homojenliği ± 5 °C aralığındadır. Dolaylı gazlı ısıtma (kendinden reküperatörlü brülörlü ve radyant tüplü) veya elektrikli ısıtma özelliklerine göre tasarımlarımız değişiklik göstermektedir.

Kamara tipi  tavlama sistemlerimiz, otomatik çalışan ve çok yönlü hareket edebilen yükleme arabalarıyla ve üretim süreciyle ilgili tüm kritik bilgilerin sayısal değerlerini izleyen kullanıcı dostu PLC ve SCADA arayüzleri sayesinde endüstri 4.0 çözümleri uygular.