Haberler

Sistem Teknik,
RETROFEED'in partneri oldu!

RETROFEED’in Avrupa2daki 18. üyesi olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Üretim endüstrisinde sürdürülebilirliğe yönelik iddialı bir çaba içinde olan Avrupa Birliği, Horizon 2020 yatırımları ile RETROFEED Projesi ile araştırmaları ve yenilikçiliği finanse etmektedir. RETROFEED’in Avrupa genelindeki 18 ortağından biri olmaktan heyecan duyuyoruz. Alüminyum geri dönüşümünde karbon emisyonlarını ve enerji tüketimini azaltan ana ekipmanı üretiyor ve uyguluyoruz. Güçlendirme ve ileri düzey izleme sayesinde alüminyum geri dönüşümünde enerji ve kaynak verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

TMS 2020'ye Katıldık!

TMS 2020 149. Yıllık Toplantısı ve Mineraller, Metaller ve Malzemeler Topluluğu, San Diego Fuarı’na katıldık

En son teknoloji ürünü ısıl işlem tasarımlarımızı bu yıl 23-27 Şubat tarihleri arasında San Diego’daki TMS 2020 149. Yıllık Mineral ve Metaller ve Malzemeler Topluluğu Fuarı’nda sunduk. 

Standımızı ziyaret eden fuar ziyaretçileri en yeni ısıl işlem ve eritme tasarımlarımız hakkında bilgi aldı. Fuar süresince birçok firma ile iletişime geçtik ve ürettiğimiz ürünleri Sistem Teknik olarak tanıtma fırsatımız oldu. Sistem Teknik‘i fuarımızda CEO’muz Sayın Akın Obalı, Satış Pazarlama Bölümü’nden Sayın Ayşe Obalı ve Proje Yöneticisi Feyza Obalı temsil ettiler.

Sistem Teknik & Granges America

Granges America ile yaptığımız çalışma, ürünlerimizin Nozzle analizi ve Sistem Teknik Bilişim Ortağı Revolvind ile yaptığımız otomasyon çalışması Light Metal Age Journal’da yayınlandı.

Sistem Teknik kısa bir süre önce Granges Americas‘ta altı adet alüminyum rulo tavlama fırını ve bir şarj aracı devreye aldı.

Birkaç Ar-Ge projesinden sonra, mühendislik ekibimiz CFD analizlerine, tork kontrollü termokupllara ve diğer son teknoloji tasarımlar ve uygulamalar arasında tamamen özerk tarifler için bir İmalat Yürütme Sistemi’ne dayanan yenilikçi nozullar geliştirdi.
Bu çalışmayla ilgili ayrıntılı bir makale, uluslararası bir yayın olan Light Metal Age ‘de yayınlandı.